Alternative content

Get Adobe Flash player

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
koszyk zaloguj
 
 

 

Dualis XP Plus



Nadrzędna szybkość i efektywność w usuwaniu owłosienia i zabiegach naczyniowych

Efektywne i skuteczne procedury naczyniowe i estetyczne
Głęboka penetracja lasera Nd:YAG systemu Dualis XP Plus efektywnie koaguluje głębokie struktury naczyniowe, zapewnia silne fotoodmładzanie T3 i jest w stanie wyeliminować najtrudniejsze do dosięgnięcia mieszki włosowe na wszystkich fototypach skóry. Niska absorpcja fali Nd:YAG Fotony przez chromofory pozwala prowadzić zabiegi dla wszystkich rodzajów skóry bez uszkadzania termicznego okalającej tkanki, co zapewnia komfort i bezpieczeństwo nieosiągalne dla innych laserów. Dodatkowo mniej ciepła pojawia się na zewnętrznej warstwie skóry, co redukuje potrzebę agresywnego chłodzenia. Fotona Dualis XP Plus jest doskonałym wyborem dla przyjaznego i efektywnego usuwania owłosienia oraz naczyń dla wszystkich fototypów skóry.

Nadrzędna szybkość i moc systemu Dualis XP Plus pozwalają zapewnić szybsze, bardziej efektywne i przyjazne pacjentowi zabiegi fotoodmładzania T3, usuwania owłosienia i naczyń

Wsparcie skanera dla większej efektywności i skrócenia czasu zabiegów
Wykorzystanie skanera pozwala radykalnie zwiększyć efektywność i skrócić czas wykonywania zabiegów. Skaner pozwala leczyć duże obszary szybko, bezpiecznie i z nieosiągalnymi dotąd rezultatami, ponieważ nawet najbardziej doświadczony praktyk nie może się równać jego dokładności i szybkości. Dzięki użyciu skanera zabiegi są mniej męczące zarówno dla Ciebie jak i dla Twoich pacjentów.

Zaawansowana technologia zapewnia większe bezpieczeństwo i łatwość obsługi
Technologia zmiennego kwadratowego impulsu (VSP) Fotony dostosowuje parametry laserowe do zabiegu zapewniając łatwość obsługi na jaką zasługujesz. Kwadratowe impulsy mogą leczyć różne wskazania z nieporównywalną efektywnością, bez podgrzewania sąsiednich tkanek, zwiększając w ten sposób komfort pacjenta. Dodatkowo wbudowana technologia kontroli zwrotnej impulsu (EFC) gwarantuje, że energia wyjściowa lasera jest zawsze zgodna z parametrami jakie ustawisz, zapewniając w ten sposób najwyższy poziom bezpieczeństwa i pewności systemu.

  • Źródło lasera - długość fali Nd:YAG - 1064 nm
  • Gęstość energii - energia impulsu Do 600 J/cm2; 50 J
  • Długośc impulsu - 5 - 200 ms
  • Moc średnia 65 W
  • Rozmiar plamki - 2 - 10 mm
  • Skaner - 42 cm2
  • Sposób dostarczania promienia - Światłowód
BTL Dualis XP Plus
 
 
Konferencja
 

Aktualności

08 lutego 2012


Posiadamy wolne miejsca na kurs PNF Rozwijający (1244) we Wrocławiu
W terminie : 26-31.03.2012

(KLIKNIJ ABY SIE ZAPISAC)
 

31 stycznia 2012


Posiadamy 1 wolne miejsce na kurs Funkcjonalna fizjoterapia dorosłych chorych po ogniskowych uszkodzeniach mózgu (1294) w Krakowie

(KLIKNIJ ABY SIE ZAPISAC)
 

25 stycznia 2012


Uruchomiliśmy zapisy na kurs "Rehabilitacja w urazach rdzenia kręgowego" w Krakowie

(KLIKNIJ ABY DOWIEDZIEC SIE WIECEJ)
 

19 stycznia 2012


Posiadamy wolne miejsce na Terapię Manualną (1301) w Krakowie

(KLIKNIJ ABY DOWIEDZIEC SIE WIECEJ)
 

16 stycznia 2012


Nowy termin kursu PNF Rozwijający (1245) we Wrocławiu
 

13 stycznia 2012


Kurs Kinezjotapingu w Warszawie , Wrocławiu oraz w Krakowie (kliknij w nazwę miasta aby zobaczyć)