Alternative content

Get Adobe Flash player

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
koszyk zaloguj
 
 

 
Cena brutto:
170,00 PLN
 

Kostka 40x40x40

wymiary: 40x40x40 cm



Oferowane Kostki do rehabilitacji wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Wypełnione pianką poliuretanową o odpowiedniej twardości, pokryte trwałą, zmywalną tkaniną powlekaną typu Skaj. Dzięki temu charakteryzuje je duża wytrzymałość.

Kostki rehabilitacyjne, mogą być także wykorzystywane w gimnastyce korekcyjnej. Dostęp do różnych rozmiarów pozwala je zastosować także podczas masażu do podpierania kolan, stóp, ramion, a także barków pacjenta.

Kształtki z pianki poliuretanowej (wałki, kliny, kostki, poduszki) dzięki szerokiemu zastosowaniu zarówno w rehabilitacji jak i gimnastyce korekcyjnej, nie tylko stanowią podstawowe wyposażenie gabinetów ale znakomicie nadają się także do zastosowania w warunkach domowych.

Standardowy kolor: Turkus

Na specjalne zamówienie dostępne są różne kolory.

Kształtka
 
 
Konferencja
 

Aktualności

08 lutego 2012


Posiadamy wolne miejsca na kurs PNF Rozwijający (1244) we Wrocławiu
W terminie : 26-31.03.2012

(KLIKNIJ ABY SIE ZAPISAC)
 

31 stycznia 2012


Posiadamy 1 wolne miejsce na kurs Funkcjonalna fizjoterapia dorosłych chorych po ogniskowych uszkodzeniach mózgu (1294) w Krakowie

(KLIKNIJ ABY SIE ZAPISAC)
 

25 stycznia 2012


Uruchomiliśmy zapisy na kurs "Rehabilitacja w urazach rdzenia kręgowego" w Krakowie

(KLIKNIJ ABY DOWIEDZIEC SIE WIECEJ)
 

19 stycznia 2012


Posiadamy wolne miejsce na Terapię Manualną (1301) w Krakowie

(KLIKNIJ ABY DOWIEDZIEC SIE WIECEJ)
 

16 stycznia 2012


Nowy termin kursu PNF Rozwijający (1245) we Wrocławiu
 

13 stycznia 2012


Kurs Kinezjotapingu w Warszawie , Wrocławiu oraz w Krakowie (kliknij w nazwę miasta aby zobaczyć)