Nasz sklep został przeniesiony pod nowy adres

https://rehaplus-sklep.pl

 

Mata Airex ATLAS (1,5 x 125 x 200cm)

 

Mata AIREX ATLAS

wymiary: 1,5 x 125 x 200 cm

 

Profesjonalne maty do ćwiczeń rehabilitacyjnych AIREX pod wieloma względami przewyższają tak popularne do tej pory materace gąbkowe. Ze względu na swe właściwości stały się one w krajach Europy Zachodniej nieodzownym elementem każdego klubu fitness, każdej sali gimnastycznej oraz rehabilitacyjnej. Dzięki swojej różnorodności / kolorów, grubości i rozmiarów / oraz swym właściwościom z powodzeniem stosowane są w przedszkolach , szkołach , szpitalach , przychodniach , klinikach , sanatoriach, na basenach , w gabinetach fizjoterapeutycznych , gabinetach masażu i odnowy biologicznej, w szkoły rodzenia , na siłowniach , oraz do użytku indywidualnego.Maty AIREX sa niezwykle wytrzymałe, można je stosować zarówno w warunkach obiektów zamkniętych, otwartych przestrzeni, jak również zajęć ruchowych w wodzie.Zawdzięczają to zastosowanemu do ich produkcji unikalnemu materiałowi, który jest odporny na zużycie związane z upływem czasu.
 

  • Materiał ten, dzięki antybakteryjnej ochronie Sanitized gwarantuje odporność mat AIREX na rozwój grzybów i bakterii niszczących struktury pianek.
  • Odpowiednia struktura komórkowa mat AIREX uniemożliwia wchłanianie przez nie wilgoci i wody. Dzięki temu unoszą się one wraz z pacjentem na powierzchni wody.
  • Maty AIREX są powszechnie stosowane w hydroterapii. Ponieważ maty zwykle wykorzystywane są przez wiele różnych osób, naczelnym celem producentów mat AIREX było stworzenie produktu łatwego w utrzymaniu higieny. Maty AIREX posiadają unikalną strukturę komórkowa zabezpieczającą je przed wnikaniem do wewnątrz wszelkich zanieczyszczeń i bakterii.
  • Maty AIREX są lekkie, łatwe do zrolowania, zajmują niewiele miejsca, są ciepłe w dotyku, przyjemne dla skóry i niezwykle trwałe. Odznaczają się różnorodnością modeli, kolorów, grubości i rozmiarów. Posiadają anty-poślizgowe spody.