TITLE

Artykuły specjalistyczne / Sport

 

Szanowna Pani, Szanowny Panie!

Uprzejmie informujemy, iż dysponujemy wolnymi pokojami przy ul. Karpińskiego 5 w Krakowie, utworzonymi specjalnie z myślą o Państwa potrzebach.

Ponieważ oferta ta skierowana jest przede wszystkim do klientów Centrum Edukacji, jest to także niepowtarzalna okazja do tego, by mógł(a) Pan(i) spędzić wolny czas, w trakcie trwania kursu, w gronie uczestników, dzielić się z nimi wrażeniami i przemyśleniami dotyczącymi nabywanej wiedzy. Jest to także okazja do poznania urokliwych miejsc Krakowa, ze względu na doskonałe połączenie komunikacyjne hotelu z centrum miasta.

Do dyspozycji jest także ogrodzony parking. Nasz pensjonat posiada kuchnię wraz z niezbędnym wyposażeniem, jak również jadalnię, w których możecie Państwa przygotować i zjeść posiłek. Duża sala obok jadalni pozwala na wspólne oglądanie telewizji, a wyposażenie jej w stół rehabilitacyjny umożliwia ćwiczenie pracy terapeutycznej (np. przed egzaminem). Wszystkie pokoje mają dostęp do czystych i eleganckich łazienek (osobno dla Pań i Panów), w których można wziąć relaksujący prysznic po skończonych zajęciach. Nowocześnie urządzone pokoje, w których znajduje się pościel, biurko, no i oczywiście budzik, żeby nikt z gości nie zapomniał rano wstać.

Cena noclegu:

  • 55zł/os. - dotyczy pokoi 4 osobowych (łóżka piętrowe)Gdyby zdecydował(a) się Pan(i) dokonać rezerwacji, prosimy o kontakt e-mailowy lub telefoniczny:
hotel@fizjoterapia.pl
 (+48) 663 799 712

 

Gwarancją rezerwacji jest wpłata zaliczki w wysokości 100zł, płatna do 7 dni od daty zgłoszenia rezerwacji. Pozostałą należną sumę można wpłacić przelewem lub gotówką w dniu przyjazdu.

 

 

Konto: 78 1140 1081 0000 2095 3100 1001
BRE BANK S.A. Oddział Korporacyjny Kraków

 

Reha Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
ul. Tuchowska 6B
30-618 Kraków

 

W przypadku rezygnacji z rezerwowanego noclegu prosimy o informację drogą telefoniczną lub wiadomosć e-mail na minimum 7 dni przed terminem przybycia. W innym wypadku wpłacona zaliczka przepada.

 

Klauzula informacyjna dla osób korzystających z usługi noclegowej znajduje się tutaj.

 

Noclegi znajdują się na ulicy Karpińskiego 5 w Krakowie.


Dojazd

  • tramwaj nr. 50, 6, 24 (przystanek Nowosądecka)
  • autobus nr. 164, 184 (przystanek Karpińskiego)

 

Reha Plus Hotel /Hostel Reha Plus Hotel / Hostel Reha Plus Hotel / Hostel
Reha Plus Hotel / Hostel Reha Plus Hotel / Hostel Reha Plus Hotel / Hostel

 

© 2017 by Reha Plus. All rights reserved.
Agencja Interaktywna Kraków