TITLE

Artykuły specjalistyczne / Sport

Jeżeli poszukują Państwo pracy, bądź jesteście w stanie ją zaoferować, prosimy o przesłanie krótkiego komunikatu na adres praca@fizjoterapia.pl zawierającego informację o miejscu, ofercie oraz wymaganiach pracodawcy.
Nie ponosimy odpowiedzialności za treść ogłoszeń.
Ogłoszenia, które nie będą miały danych kontaktowych nie będą umieszczane.

Oferty pracy w Polsce

Oferuję | Szukam

2021-08-29

Poszukujemy fizjoterapeuty do pracy w gabinecie fizjoterapii województwo lubelskie, okolice Nałęczowa, możliwość zakwaterowania. e-mail ośrodek@bialylew.com.pl, tel 502195780

Ośrodek Biały Lew
Romanówka 22
24-204 Wojciechów
tel. 502195780
e-mail: ośrodek@bialylew.com.pl
www.bialylew.com.pl

2021-08-23

Wspaniały fizjoterapeuta poszukiwany!
Nasze centrum Kids Medic zlokalizowane w Warszawie - Ursus, rozwija się w niesamowitym tempie ❤️, dlatego też już od września chcielibyśmy zaprosić do naszego zespołu kolejnego fizjoterapeutę dla naszych najmłodszych Pacjentów.

Jakiej osoby szukamy?
komunikatywnej, serdecznej z otwartym sercem na problemy naszych maleńkich pacjentów,
z doświadczeniem w pracy z dziećmi niepełnosprawnością oraz dziećmi z dysfunkcjami psychoruchowymi,
pracującą metodą NDT Bobath lub Vojty.

Jeśli jest wśród Was ktoś taki lub znacie taką osobę, koniecznie skontaktujcie się z nami na adres mailowy: 📧 info@kidsmedic.pl

2021-08-11

Centrum Rehabilitacji Ortopedyczno-Sportowej „REHA-FORMA”, 43-300 Bielsko-Biała ul. Karbowa 26

Szukamy fizjoterapeuty do naszego zespołu
W zespole fizjoterapeuci specjalizują się w różnych dziedzinach fizjoterapii, rehabilitacji i treningu, dzięki temu możemy zaproponować pacjentom szeroki zakres wysokiej jakości usług a sami być wsparciem dla siebie nawzajem . Jeśli świadomie szukasz pracy w zespole i widzisz w tym swoje korzyści dołącz do nas.

Zakres obowiązków:
Zgłoś się do nas, jeśli spełniasz poniższe warunki:

  • Lubisz kontakt z ludźmi i czerpiesz satysfakcję z pomocy innym
  • Jesteś świadomy, że ciągły rozwój jest wpisany w zawód Fizjoterapeuty, czujesz potrzebę doskonalenia się zarówno zawodowo, jak i w innych przestrzeniach życia
  • Lubisz i potrafisz pracować w zespole, chcesz z nami z szacunkiem i zrozumieniem wchodzić w kolejne etapy życia społeczno-zawodowego
  • Widzisz korzyść z dużej przestrzeni do pracy, chcesz mieć szerokie możliwości specjalistycznej, obiektywnej diagnostyki aparatu ruchu
  • Bierzesz pełną odpowiedzialność za powierzone Ci zadania, dzięki czemu można na Tobie polegać

Wymagania:

  • ukończone studia magisterskie na kierunku fizjoterapia oraz czynne PWZF
  • doświadczenie w indywidualnej pracy z pacjentami ortopedycznymi
  • ukończone kursy z zakresu terapii manualnej, terapii powięziowej i / lub osteopatii (np. jesteś w trakcie wieloetapowego szkolenia lub masz je ukończone)
  • podstawowa wiedza z zakresu treningu i przygotowania motorycznego
  • Porozumiewanie się w języku angielskim w stopniu umożliwiającym komunikację z Pacjentem

Oferujemy:

Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie zależne od czasu i wyników pracy (od 8000,00 zł. do 14 000,00 zł. miesięcznie brutto)

kontakt: reha-forma@home.pl, tel. 661 118 888

2021-07-20

Manamedica Centrum Medyczne Sp. z o. o.
56-100 Wołów, ul. Inwalidów Wojennych 13

poszukuje do pracy:
Fizjoterapeuty, praca w Przychodni Lekarskiej Nr 1 w Wołowie, ul. Inwalidów Wojennych 13

Proponujemy atrakcyjne warunki pracy i płacy.
Zainteresowanych prosimy o wysyłanie aplikacji na adres mailowy: m.rekosz@manamedica.pl
lub
o kontakt telefoniczny 71 389 53 60 wew. 432

2021-04-12

Centrum rehabilitacji neurologicznej – Neuro Plus – poszukuje fizjoterapeuty do nawiązania współpracy w formie podwykonawcy.
Pracujemy z pacjentami neurologicznymi, głównie z SM. Usługi wykonujemy w gabinecie oraz w domu pacjenta.

  • ocena stanu funkcjonalnego pacjenta, badanie fizjoterapeutyczne
  • programowanie i wykonywanie terapii
  • prowadzenie dokumentacji medycznej
  • kontrolowanie efektywności wdrożonej terapii

Wymagania:

  • Tytuł magistra fizjoterapii
  • Ukończony kurs PNF lub Bobath
  • Doświadczenie w rehabilitacji neurologicznej dorosłych
  • umiejętność organizacji czasu pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • własna działalność gospodarcza lub gotowość do otwarcia działalności
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • stawkę godzinową zależną od doświadczenie i ukończonych szkoleń 35-45zł
  • elastyczny grafik
  • miesięczną ilość godzin od 140 do 180
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV ze zdjęciem na adres e-mail: neuroplus.rehabilitacja@gmail.com

2021-01-06

Firma Reha Plus poszukuje rzetelnych i odpowiedzialnych osób ze znajomością języka niemieckiego do tłumaczeń szkoleń z tematyki fizjoterapii (metoda Terapii Manualnej – szkoły niemieckiej oraz inne) na terenie Warszawy.

Mile widziane wykształcenie z zakresu fizjoterapii oraz ukończone szkolenia z zagadnień terapii manualnej.
Kontakt: praca@fizjoterapia.pl

Prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą informacyjną pobierz tutaj

2012-08-07

Magister fizjoterapii z prawem wykonywania zawodu poszukuje pracy w Poznaniu lub okolicach. Od 2 lat pracuje z pacjentami, głównie ortopedycznymi i sportowcami. Ukończone kursy: MTG, FDM, Kinesiotaping. W przeszłości miałem przyjemność pracować z młodzieżową kadrą polski oraz biegaczami górskimi, ostatnio pracowałem w jednym z Poznańskich gabinetów. Jestem absolwentem AWF Poznań. Tel. 796857622.

2012-08-05

Technik fizjoterapii w zawodzie od 1998r kurs pnf, ibita bobath dla dorosłych, terapia manualna tkanek miękkich, poszukuje pracy głównie z pacjentami neurologicznymi Warszawa , Piaseczno, Prażmów. Monika Kowalczyk 501301100

2019-12-09

Poszukuję pracy/ stażu jako fizjoterapeuta w Poznaniu i okolicach. Jestem na pierwszym roku magisterki na Awfie w Poznaniu. Bardzo chcialabym się rozwijać i wykorzystywać nabyte umiejętności.
Nr kontaktowy: 667 644 919

2019-12-09

Poszukuje pracy na stanowisku fizjoterapeuty w Wrocławiu bądź w Opolu.
Posiadam prawo wykonywania zawodu.
Jestem w stanie zrobić potrzebne i wymagane kursy wedle zapotrzebowania danej placówki. Aktualnie uczestniczę w akademii osteopatii. W razie konieczności wyślę CV.
O sobie: umiejętność pracy w grupie, łatwość nawiązywania nowych kontaktów, pracowitość, chęć podnoszenia kwalifikacji.
Proszę o kontakt: 572267626

2019-11-03

Poszukuje płatnego stażu/pracy na stanowisku fizjoterapeuty w Krakowie.
Końcem listopada będę posiadać prawo wykonywania zawodu.
Jestem w stanie zrobić potrzebne i wymagane kursy wedle zapotrzebowania danej placówki. W razie konieczności wyślę CV.
Proszę o kontakt: Michalina.bogacka@gmail.com lub 512235991