TITLE

Artykuły specjalistyczne / Sport

 


REXAB zajmują się rehabilitacja oraz rehabilitacja w sporcie , rozwojem programów szkoleniowych dla trenerów sportowych.


Jednym z kierunków działalności REXAB jest dystrybucją i produkcja sprzętu rehabilitacyjnego do gabinety , diagnostyki, ćwiczeń z pacjentami, leczenia.


Innym i głównym kierunkiem jest organizacja szkoleń podyplomowych I badania naukowe w dziedzinie używania sprzętu rehabilitacyjnego


REXAB ściśle wspólpracuje z Moskomsport, klubem rugby «Locomotive», Russian State Universyty of Physical Education & Sport.Terapię w naszym centrum prowadzą wysoko wykwalifikowani fizjoterapeuci pracujący uznanymi na świecie metodami (np. PNF, NDT-Bobath, terapia manualna Cyriax, McKenzie, osteopatia, Kaltenborn, SI, Dennison). W cykl leczenia angażowani są również lekarze specjaliści: neurolog, ortopeda, kardiolog, dietetyk.

Z naszym Centrum współpracują nauczyciele akademiccy - asystenci Katedry Rehabilitacji Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Dzięki zaangażowaniu ich wszystkich możemy zaproponować Państwu nowoczesną rehabilitację w szerokim zakresie, w wielu przypadkach chorobowych, dla każdego wieku.

 


 


"SANDRA" Serdecznie Zapraszamy Państwa do Kompleksu Wczasowo - Sanatoryjnego "SANDRA" w Pogorzelicy, - jednej z najpiękniejszych miejscowości ekologicznej gminy Rewal. "SANDRA" to jeden z najnowocześniejszych i najbardziej komfortowych obiektów turystycznych w województwie Zachodniopomorskim.

Już w 2009 r. zapraszamy do nowoczesnego kompleksu SANDRA SPA w samym centrum KARPACZA na terenie o pow. 3,00 ha. Ten nowoczesny kompleks stanowić będą - obiekt hotelowy na 550 miejsc w 260 komfortowych pokojach, centrum odnowy biologicznej, Baza zabiegów rehabilitacyjnych, Kompleks basenowo rekreacyjny z sześcioma basenami i zjeżdżalniami.

 


 


Prowadzimy specjalistyczną terapię neurologiczną i funkcjonalną u dzieci i dorosłych z takimi schorzeniami jak: udar mózgu, uraz czaszko-mózgowy, uraz rdzenia kręgowego, mózgowe porażenie dziecięce (MPDZ), skoliozy, wady postawy, przepuklina oponowo-rdzeniowa, kręcz szyi, zaburzenia ośrodkowej koordynacji nerwowej (ZOKN), asymetrie ułożeniowe, dysplazja.

© 2017 by Reha Plus. All rights reserved.
Agencja Interaktywna Kraków