Nasz sklep został przeniesiony pod nowy adres

https://rehaplus-sklep.pl

 

Zobacz siatkę                 
 
Stoły rehabilitacyjne Reha Plus są produkowane z najlepszej jakości materiałów od polskich producentów. Doskonale sprawdzaj się do zabiegów terapeutycznych takich jak: terapia manualna czy terapia Bobath. Stoły rehabilitacyjne posiadaj w większości elektryczną regulację dla większej wygody fizjoterapeuty oraz pacjenta.
 
Każdy stół rehabilitacyjny gwarantuje bezpieczną i komfortową pracę z pacjentami. Posiadamy stoły rehabilitacyjne zarówno o prostej konstrukcji jak i zaawansowane, trzysekcyjne modele.  Są one dostostosowane do indywidualnych potrzeb gabinetów i fizjoterapeutów. 
 
Dodatkowo, na specjalne zamówienie, dostępna jest dowolna kolorystyka, zarówno blatu jak i stelaża, ustalana indywidualnie z klientem po dokonaniu zakupu.
 
Stół rehabilitacyjny - Reha Start

Stół rehabilitacyjny - Reha Start

Stół rehabilitacyjny stacjonarny o bardzo prostej konstrukcji z ruchomym zagłówkiem
STÓŁ REHABILITACYJNY - Reha Standard

STÓŁ REHABILITACYJNY - Reha Standard

Stół rehabilitacyjny stacjonarny klasyczny, o wymiarach 70 cm X 220 cm z podziałem na dwie sekcje: blatem podstawowym oraz regulowanym zagłówkiem.
STÓŁ REHABILITACYJNY - Reha Komfort I

STÓŁ REHABILITACYJNY - Reha Komfort I

Stół rehabilitacyjny stacjonarny do terapii Bobath, o wymiarach 120 cm x 200 cm z jednosekcyjnym blatem zapewniający komfortową pracę.
Stół Rehabilitacyjny - Reha Komfort II

Stół Rehabilitacyjny - Reha Komfort II

Stół rehabilitacyjny stacjonarny, dostępny w 3 kolorach, o wymiarach 120 cm x 210 cm z dwusekcyjnym blatem i regulowanym zagłówkiem.
STÓŁ REHABILITACYJNY - Reha Vario

STÓŁ REHABILITACYJNY - Reha Vario

Stacjonarny stół rehabilitacyjny z elektryczną regulacją wysokości, przeznaczony w szczególności do terapii manualnej, z podziałem na trzy sekcje, o wymiarach 65 cm X 220 cm.
STÓŁ REHABILITACYJNY - Reha VarioPLUS

STÓŁ REHABILITACYJNY - Reha VarioPLUS

Stacjonarny stół rehabilitacyjny z elektrycznie regulowaną wysokością blatu oraz elektryczną regulacją poszczególnych sekcji blatu, o wymiarach 65 cm X 220 cm.
© 2017 by Reha Plus. All rights reserved.
Agencja Interaktywna Kraków